Ürün Çeşitlerimiz
Ürünleri Görüntüle
Talep Formu
Cam talepleriniz için
Foto Galeri
Daha Fazlası için
   

Lamine Camlar

Lamine Camlar | Panzer GlassLamine cam üretimimiz renkli veya renksiz özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) veya İonaplast (Sentry Glas) tabakalar yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile yapılmaktadır.

Kırılma halinde parçaları yerinde tutarak yaralanma risklerini azaltan lamine camlar EN14449 standartında üretilmekte ve bu özelliği nedeniyle güvenlik camı olarak kabul edilmektedir.

 

 

Lamine cam, bir taraftan diğer tarafa istenmeyen geçişleri önlemesi (EN12600) veya geciktirmesi açısından da (EN356) doğru bir seçimdir.Bundan dolayı kullanım alanlarında vitrin camları, eğimli veya başüstü camlamalarda kullanılan çiftcam ünitelerinin iç camları için standart ve tipik bir çözümdür.

 

Lamine cam düşük UV geçirgenliği ile eşyaların doğal renklerinin daha uzun süre korunması açısından da yararlıdır. PVB tabakalı lamine cam UV geçirgenlik tablosu aşağıdadır. UV geçirgenliğinin istendiği uygulamalar için bu geçirgenliğe sahip PVB veya Sentry Glas tabakalar temini mümkündür.


Kullanım Alanları
Çatı ve tavan camları, iç bölme panoları, binaların giriş katları, çocuk yuvaları, hastaneler (özellikle psikiatri klinikleri), askeri tesisler ve güvenlik gerektiren her yer, vitrinler, banka şubeleri, rüzgarlık, korkuluklar, müzeler, pasajlar, okullar vb. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bizden Haberler
Yeni projelerimiz için geri sayım başladı
İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde 15.02.2015
   
Teknolojik Cam A.Ş. Markasıdır.
 
Hızlı İletişim
Adres : Merkez Mahallesi 216. Cadde Gümüşova / Düzce
Telefon : +90 380 731 39 39
Faks : +90 380 731 42 42
E-mail : info@panzer.com.tr 
 
Foto Galeriden
Bizi Takip Edin
Anasayfa İletişim